Αγαπητοί γονείς,

Με την παρούσα επιστολή θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την εκπροσώπηση του σχολείου μας με τη συμμετοχή των παιδιών σας στην μαθητική παρέλαση την Κυριακή, 28-10-2018.

Σας ενημερώνουμε για τα παρακάτω:

Ο σημαιοφόρος και οι παραστάτες θα προσέλθουν με τους γονείς τους στον Μητροπολιτικό Ναό Ευαγγελισμού της Θεοτόκου (Αγία Φωτεινή) στις 9:40 π.μ. (Υπεύθυνη εκπαιδευτικός κ. Ασημένιου Ελένη).

Οι μαθητές που συμμετέχουν στην παρέλαση θα βρίσκονται στο χώρο του σχολείου μας στις 10:30 π.μ. (Υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί: Παπαβασιλείου Μαρία – Πλιάτσικα Ιωάννα). Με τη συνοδεία των εκπαιδευτικών θα προσέλθουν στην Πλατεία Ηρώων Πολυτεχνείου όπου θα πραγματοποιηθεί η μαθητική παρέλαση.

Μετά το τέλος της παρέλασης (Αγία Φωτεινή) οι μαθητές μπορούν να αποχωρήσουν με τη συνοδεία των γονέων τους. Οι γονείς θα παραλάβουν τα παιδιά στο τέλος της μαθητικής παρέλασης.

Η Διευθύντρια του Σχολείου

Ευαγγελία Χατζημιχαήλ